4306 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 13 november 2023 -
5302 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 29 augusti 2022 -
8145 Akvareller
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 mars 2021
2120 Akvareller
Ett par, kopior, Blomsterstilleben, 33x16
Såld: 300 kr
Såldes den 2 juli 2018 -
8253 Akvareller
ett par, Helge Holmlund (1911-1989), Sverige. 14x13
Såld: 150 kr
Såldes den 27 november 2017 -
5073 Akvareller
Ett par, Jaktmotiv, motivet: 21x28
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2017
3013 Akvareller
Ett par, H G Hutton, Marina motiv, 42 x 24
Såld: 850 kr
Såldes den 19 januari 2009 -
6099 Akvareller
Ett par, 20-tal, sign Braun, 20 x 15
Såld: 500 kr
Såldes den 11 februari 2008 -
3335 Akvareller
Ett par, E.Hillberg, Eskilstunamotiv
Såld: 350 kr
Såldes den 24 november 2003